Towarzysz Cyryl przywraca dziewictwo

Centrum Medyczne przy monasterze Świętego Daniła przywraca dziewictwo! Operacja pilnie potrzebna jest Rosji.

Tak tak, drodzy naiwni Rodacy. Bo przecież przez wiele wieków Rosja była nieustannie prześladowana i gwałcona przez obcych. Na czele najeźdźców zawsze stali Żydzi, przebrani za Polaków, Litwinów, Mongołów, Tatarów, Wikingów, Bolszewików i Nazistów. Iwan Groźny też nie był Rosjaninem. Katarzyna II nie była Rosjanką. Sami Rosjanie nigdy nie dopuściliby się takich zbrodni, do jakich zmusił ich – wbrew ich woli i najszczerszym chęciom – Józef Stalin, który fałszywie wznosił toasty na część narodu rosyjskiego. A w ogóle Dzierżyński był Polakiem. No. Takie bękarty rodziła i rodzi ta do cna żydowska, obrzydliwa Речь Посполитая.

W operacji plastycznej asystował arcybiskup Michalik. Zapoznajmy się z kilkoma sekretami chirurgii plastycznej.

1. „Nasze bratnie narody łączy nie tylko wielowiekowe sąsiedztwo, ale także bogate chrześcijańskie dziedzictwo Wschodu i Zachodu”. Drodzy naiwni Rodacy, to szczera prawda. Po pierwsze od dawna graniczymy z Rosją. Właściwie od Mieszka I, z przerwą na najazdy pruskie i zakon szpitalników. Zresztą Sowiety to też Rosja, choć bez odszkodowań. Nie wolno obciążać Rosjan odpowiedzialnością za wszystkie zbrodnie ateistycznego reżimu (kierowanego przez Żydów).

2. „Po II wojnie światowej i bolesnych doświadczeniach ateizmu, który narzucono naszym narodom”. Tak, tak, „narzucono”. Jedno jest pewne, skoro Rosjanom „narzucono” ateizm, to z pewnością Niemcom „narzucono” nazizm. I na pewno stoją za tym Żydzi.

3. „Naród polski i rosyjski łączy doświadczenie II wojny światowej i okres represji wywołanych przez reżimy totalitarne”. Tak łączy, że rozłączyć się nie możemy aż do dzisiaj. Właściwie sjamskie bliźniaki.

4. „ich wysiłki pozwolą poznać niezakłamaną prawdę historyczną, dopomogą w wyjaśnieniu wątpliwości i przyczynią się do przezwyciężenia negatywnych stereotypów”. Tak, tak, akademicy muszą się wreszcie czymś zasłużyć. Szczególnie ci żydowskiego pochodzenia.

5. „Dzisiaj nasze narody stanęły wobec nowych wyzwań. Pod pretekstem zachowania zasady świeckości lub obrony wolności kwestionuje się podstawowe zasady moralne oparte na Dekalogu.” A wszystkiemu winni Żydzi, oczywiście.

A Rosja była, jest i będzie dziewicą. Po wieki wieków i ad absurdum.

Wasz prawosławny cadyk
Jakub Brodacki

Informację o operacjach przywracania dziewictwa przeczytałem na stronie prawosławnego partyzanta (http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2012/03/13/w-glownym-monasterz…) i od razu doszedłem do wniosku, że tak zwane „pojednanie” to rodzaj operacji przywrócenia Rosji dziewictwa.

Tagi .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.