Krótka definicja faszysty

Stalin_0Jak wynika z rozmowy, która przed chwilą obejrzałem w ukraińskiej telewizji espreso.tv, faszysta to przede wszystkim człowiek, który nie mówi po rosyjsku. Człowiek, który mówi po rosyjsku jest internacjonalistą, zatem jest „nasz”. Warto to zapamiętać, gdybyśmy kiedykolwiek mieli jakieś wątpliwości.

W Rosji panuje putinowska „religia pabiedy” – stwierdził jeden z rozmówców espreso.tv – dla władzy w Rosji nie do pomyślenia jest pogląd, że ktoś mógł walczyć za swoją Ojczyznę, nienawidzić faszyzmu i jednocześnie nienawidzić Stalina. To się im po prostu nie mieści w głowie. I to jest słuszna koncepcja.

W Nowym Jorku ktoś rozsiewa słuszne plotki, że na majdanie panuje antysemityzm. Moim zdaniem wynika to z prostego wzoru:

faszysta = antysemita

Co więcej, krążą uporczywe pogłoski, że majdanem kierują masoni. A co gorsza jest prawdą, że w Prawym Sektorze są nawet Żydzi.

Podsumujmy prawdę, abyśmy mogli ją lepiej zapamiętać. Faszysta mówi po ukraińsku i jest antysemitą. Faszystami/antysemitami sterują masoni oraz Żydzi. Taka jest logika prawdy, którą czasem trzeba nagiąć, aby przyśpieszyć postęp dziejowy.

Pamiętajcie, że faszyści i antysemici są złymi ludźmi, podczas gdy internacjonaliści mówiący po rosyjsku są dobrzy.

Szczerze żałuję, że nie mam pod ręką małej encyklopedii (PWN?) z 1967 roku. Tam to było wyłożone jeszcze prawdziwiej i o wiele bardziej rzetelnie. Otóż wg autorów tej encyklopedii Armia Czerwona nie ingerowała nigdy w wewnętrzne sprawy krajów w których się pojawiła, ale jej obecność przyśpieszyła proces dziejowy w tych krajach. Niestety dzisiaj tej oczywistej prawdy nie można powiedzieć wprost i to mnie złości, bo ciągle muszę kłamać. Na razie niestety trzeba to masom sprzedawać bardziej okrężnie: tu Żydzi, tam masoni, ówdzie antysemici i faszyści. Zasadniczo tylko ludzie mówiący po rosyjsku są w porzo. Ich słuchajcie, a dobrze na tym wyjdziecie. Może nawet kiedyś przyjdą was wyzwolić.

 

Jakub Brodacki

Tagi .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.